Author: s***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 旦那に頼まれました。リピです
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Price: NT$382
Original Price: NT$392
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | No |
| Features | Adjustable |
| Power Supply | Car Charger |
| Water Resistance Level | Waterproof |
| Color Temperature | 6000K |
| Style Type | A Pair Of LED Spotlights + Base Bracket |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 25W |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260403171932880045060 |
Author: s***0
Date:
Review: 旦那に頼まれました。リピです
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.